Strona pogoda-na24.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Wigilię 2017?
Pogoda na Wigilię 2017 roku

Wigilia jest to uroczysty wieczór poprzedzający Święta Bożego Narodzenia i przypada na 24 grudzień. Gdy zabłyśnie na niebie pierwsza gwiazdka, jemy uroczystą kolację z rodziną i bliskimi, następnie wspólne kolędujemy i o północy udajemy się na pasterkę. Warto sprawdzić jaka pogoda zapowiadana jest w kilku większych polskich miastach tego dnia.

Warszawa

  • W Warszawie 24 grudnia w dzień będzie 5 stopni ciepła, nie będzie więc można narzekać na temperaturę. Dzień będzie pochmurny i bez przejaśnień słońca, a ciśnienie atmosferyczne będzie sięgało około 997 hPa. Synoptycy na 24 grudnia zapowiadają w stolicy przelotny deszcz, a wieczorem i nocą temperatura powietrza będzie spadać do około -1 stopnia Celsjusza.

Kraków

  • Na południu Polski, a dokładniej w Krakowie 24 grudnia temperatura powietrza w dzień ma wynosić 6 stopni ciepła, a nocą będzie spadała do 1 stopnia na plusie. Dzień ma być pochmurny i bez przejaśnień słońca, a średnie ciśnienie atmosferyczne będzie sięgało około 984 hPa. Synoptycy na 24 grudnia w Krakowie nie zapowiadają ani kropli opadów deszczu.

Gdańsk

Nad morzem w Wigilię temperatura powietrza w dzień będzie wynosiła 5 stopni Celsjusza nocą będzie spadała do -1 stopnia. Dzień będzie pochmurny i bez przejaśnień słońca, a średnie ciśnienie atmosferyczne będzie sięgało około 988 hPa. Synoptycy na ten dzień i wieczór zapowiadają jednak w Gdańsku przelotne opady deszczu

Wrocław

  • We Wrocławiu 24 grudnia temperatura powietrza w dzień ma wynosić 7 stopni ciepła, a wieczorem nastąpić spadek temperatury do 2 stopni na plusie. Dzień będzie pochmurny i bez przejaśnień, a średnie ciśnienie atmosferyczne będzie sięgało około 996 hPa. Synoptycy nie zapowiadają w tym dniu ani kropli opadów deszczu.

Poznań

  • 24 grudnia w dzień w Poznaniu temperatura powietrza będzie wynosiła 7 stopni Celsjusza, a nocą spadnie do około 2 stopni ciepła. Ciśnienie atmosferyczne będzie sięgało 998 hPa. Dzień będzie pochmurny i bez przejaśnień słońca, jednak synoptycy nie zapowiadają ani kropli opadów deszczu.

Rzeszów

  • W Rzeszowie 24 grudnia temperatura powietrza w dzień ma wynosić 4 stopnie ciepła, a nocą spadnie do -1 stopnia Celsjusza. Dzień ma być pochmurny i bez przejaśnień słońca. Ciśnienie atmosferyczne będzie sięgało około 989 hPa, natomiast synoptycy na ten dzień nie zapowiadają ani kropli opadów deszczu.


 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na lato 2018

Pogoda na lato 2018 - wszystko wskazuje na to że lato 2018 będzie piękna. Więcej

Pogoda na lipiec 2018

Pogoda na lipiec 2018 - Czy lipiec 2018 będzie deszczowy? - sprawdz więcej. Więcej

Pogoda na czerwiec 2018

Pogoda na czerwiec 2018: Jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku - sprawdz. Więcej

Pogoda na lato 2018

Lato 2018 - O pogodę nie musimy się martwić, bo jak twierdzą synoptycy, na pewno będzie udana ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-na na Facebook'u